Ücret, İşlem ve Limit Değişiklikleri Bildirimi - 2

Değerli Kullanıcımız,Hayhay olarak, tabi olduğumuz resmi düzenlemeler ve yönetmelikler gereği, işlem akışlarımızda bazı düzenlemeler yaptığımızı ve tüm kullanıcılarımızın ancak bu işlem kurallarına uygun olarak işlemlerini gerçekleştirebileceğini beyan ederiz.02/05/2022 tarihi itibariyle, ilgili yönetmeliklere uyum nedeniyle aşağıda belirtilen işlem kuralları geçerli olacaktır. Güncel işlem limitleri ve komisyon bilgilerine Ücretler & Limitler sayfasından ulaşabilirsiniz.

  • Limitlerin yükseltilebilmesi için kimlik doğrulaması zorunludur. Kimlik doğrulaması için, doğrulama formunun uygulama üzerinden doldurulmasına ilave olarak aşağıdaki işlemlerden herhangi birinin yapılması gerekmektedir.

    • Kendi banka hesabından, cüzdana bakiye yüklemesi
    • Cüzdan hesabından, kendi banka hesabına transfer

  • Kredi kartından bakiye yüklemesi işlem ücreti 02/05/2022 tarihi ile %1,99 olarak güncellenecektir.  • Bakiye yüklemesinde kullanılan IBAN bilgisi TR820010300000000032596380 olarak değişmiştir. Diğer IBAN’lara gönderilen tutarlar, bakiyenize yansımayacak ve iade edilecektir.  • Hayhay numaranız (Cüzdan numarası) yenilenmiştir. Bankadan yapılan bakiye yüklemelerinde EFT açıklama kısmına cüzdan numarası yazılması zorunludur.

Güncel limitler, ücretler ve sözleşme güncellemeleri için websitemizdeki bilgileri takip etmenizi önemle rica ederiz. Tüm sorularınız ve destek talepleriniz için bizedestek@hayhay.comve 0850 222 95 96 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.