Akaryakıt Harcamanıza %5 Cashback

Akaryakıt Harcamanıza %5 Cashback Hayhay'da!Akaryakıt alırken nakit iade yani cashback kazanmak ister misiniz? Benzin, motorin ve dizel alımlarınızda %5 iade kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Hayhay uygulamasını yükleyip üyelik işlemlerini tamamladıysanız, siz de Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt alırken cashback yani %5 iade kazanabilirsiniz. 

Hayhay uygulamasındaki akaryakıt menüsünden başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Petrol Ofisi kartı adresinize teslim edilince, siz de akaryakıt alırken %5 cashback kazanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için, Petrol Ofisi istasyonundan akaryakıt almadan önce Hayhay uygulamanıza kredi kartınızı kaydetmeniz ve pompa görevlisine Petrol Ofisi kartınızı vermeniz yeterli.

Artık Hayhay ile aracınızdan inmeden akaryakıt ödemenizi yapabilir; benzin, motorin ve eurodiesel alırken %5 iade kazanabilirsiniz. Aracınızdan inmeden akaryakıtınızı alın, zamandan da tasarruf edin!

Dilerseniz birden fazla kredi kartı da tanımlayabilirsiniz. Sistem sizin belirlediğiniz sıra ile, kredi kartlarınızı sırasıyla deneyerek, hangi kartınız müsaitse o karttan tahsilatı yapar. Böylece kredi kartı limitinizin bitmesini sorun etmenize gerek kalmaz. Kartlarım alanından kredi kartınızı görebilir veya farklı kart ekleyerek değişiklik yapabilirsiniz. Akaryakıt alımlarınızı gerçekleştirdikten sonra, uygulamada kayıtlı kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilecektir.Üstelik kaydettiğiniz tüm plakalarınız için harcamaları izleyebilir, hangi aracın hangi istasyondan ne kadar akaryakıt alışverişi yaptığını takip edebilir, dilediğiniz zaman tüm harcamaları detaylarıyla kontrol edebilirsiniz. Araç satış durumunuzda sistemde bulunan araç plaka iptal talebinizi, Yeni araç aldığınızda, yeni plaka bilgilerinizi Araç Kaydı alanından anında sisteme iletebilirsiniz.Doğru yakıt türünü önceden belirlediğiniz için, aracınıza yanlış akaryakıt türünün doldurulması engellenmiş olur. Sistem, sadece daha önceden tanımlanan akaryakıt türüne izin verecektir.Kolay faturalama avantajı da cabası... Akaryakıt alımlarınız tüm araçlarınız için tek faturada toplanır ve ayda 2 kez tarafınıza e-fatura olarak iletilir. Böylece, kasa fişlerini takip etmek yerine, harcamalarınızı tek fatura üzerinden kolayca muhasebeleştirebilirsiniz. Akaryakıt alımlarınızla ilgili her ayın 15’i ve son günü e-arşiv/e-faturanız, e-mail adresinize iletilecektir. Her ayın 1’i ile 15’i arasındaki alışverişler 15’inde faturalanır, 16’sı ile ayın son günü arasındaki alışverişler ise ayın son gününde faturalanır.%5 kampanyası 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra iade oranı güncellenerek kampanya devam edecektir.

LPG'li araçlar kapsam dışındadır.Adımlar:1) Hayhay uygulamasını indirin ve kayıt olarak uygulamaya giriş yapın.

2) Akaryakıt menüsündeki formu doldurun.

3) Kredi kartı bilgilerinizi kaydedin. (Birden fazla kredi kartı kaydedebilirsiniz)

4) Plaka bilgilerinizi girin. (Birden fazla araç kaydedebilirsiniz)

5) Akaryakıt kartınız adresinize teslim edilecek. 

6) Petrol Ofisi istasyonlarına gittiğinizde bu kartı, aracınızdan inmeden yakıt pompasında çalışan görevliye verin.

7) Görevli, kartı pompaya okutur okutmaz size geri verecektir.

8) Yakıtınızı aldığınızda ödemeniz, siz aracınızdan inmeden daha önce kaydetmiş olduğunuz kredi kartından anında çekilecektir.

9) %5 cashback (iade) Hayhay cüzdan hesabınıza yüklenecektir.Akaryakıt kartınız ile ilgili sorularınız için 0850 242 42 12 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.