İzmirgaz Güvence Bedeli Ödemeleri

Hayhay avantajlarıyla tanışma sırası şimdi de İzmir’e ve İzmirgaz abonelerine geldi. İzmirgaz Doğal Gaz aboneleri artık güvence bedeli iadelerini, hiç uğraşmadan, zaman harcamadan Hayhay hesaplarına hızlıca geri alıyorlar.


Güvence bedeli iadeniz cepte!

İzmirgaz aboneleri, abonelik sonlandırma sürecini tamamladıktan sonra cep telefonlarındaki Hayhay uygulamalarını açıp İzmir Doğal Gaz sayfasında açılan alana, kendi adlarına düzenlenmiş olan İzmirgaz hesap numarasını giriyorlar ve iade sürecini kolayca başlatıyorlar. Kurumlar arası işlemler tamamlandığı gibi de, daha önce yatırılan güvence bedelinin geri iadesi Hayhay cüzdanınıza yatırılıyor.


Güvence bedelini güle güle ve avantajlarla harcayın

İzmirgaz aboneleri Hayhay cüzdanlarına geri ödenen güvence bedelini harcarken de kazanıyor. Türkiye’nin önde gelen markalarından Hayhay ile yaptıkları alışverişlerde %10’a varan oranda nakit iadesi kazanıyor. Yaptıkları alışverişin belirlenen orandaki kısmı anında Hayhay cüzdanlarına geri geliyor.


Hayhay cüzdanına sahip olmak çok kolay

Eğer Hayhay kart sahibi değilseniz ya da bir Hayhay hesabınız yoksa hemen cep telefonunuza Hayhay uygulamasını indirin, kaydınızı tamamlayın. Dilerseniz kullanmak istediğiniz kredi kartınızı tanımlayın, dilerseniz Hayhay hesabınıza para aktarın ya da dilerseniz İzmirgaz güvence bedeli ödemenizi geri alın. Güle güle harcayın, harcadıkça kazanın.