Hakkımızda

Yeni nesil ödeme platformu olan Hayhay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. 2021 yılında faaliyete geçmiş bir elektronik cüzdan ve e-para çözümüdür. Hayhay, ödeme deneyimlerini çeşitlendirerek, ödeme anlarındaki müşteri deneyimini yukarı çıkarmayı hedefler. Hayhay kullanıcıları, yalnızca günlük ödemelerini inovatif çözümlere taşıyarak aynı zamanda hayatlarına değer katacak fırsatlar dünyasına dâhil olurlar.

Hayhay, grup şirketlerinin oluşturduğu kuvvetli ekosistemin gücünü en verimli şekilde kullanarak, B2B ve B2C paydaşlarına yeni nesil ödeme sistemlerinin avantajlarını taşır. Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, dijital dönüşümü bankacılık dışında kalan kesimlerle buluşturan Hayhay, mutlu müşterileri ile avantajlar dünyasına dâhil olan çözüm ortakları arasında etkin, eğlenceli ve verimli bir kanal olarak hizmet verir.

Gerek tüketicilere, gerekse de işletmelere; güvenli ve kolaylıklar sağlayan bir ödeme platformu olarak konumlanan Hayhay, 2020 yılının sonunda, Sayın Ömer Faruk Torun, Sayın Yunus Emre Torun ve Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. ortaklığında kurulmuştur. Torunlar Holding, grup şirketlerinde kazanılan tecrübe ve bilgi birikiminin yanı sıra Başkent Doğalgaz enerjisini de Hayhay Cüzdan uygulamasını en iyi şekilde yönetmek için organize ediyor. 28 yıllık şirket kültürünün beraberinde getirdiği müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla teknolojiyi iş süreçlerine entegre ederek yeni uygulamalarla hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk ve tek fintech servis platform sağlayıcı (FaaS) şirketi olarak, kurumların dijital finansallaşma süreçlerinde stratejik çözüm ortağı olarak kanal ve ürün bazlı altyapısal çözüm önerileri sunan Birleşik Ödeme Hizmetleri, aynı zamanda Hayhay Cüzdan'ın güçlü altyapılarının mimarıdır. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından denetlenen Birleşik Ödeme, aynı zamanda Elektronik Para Kuruluşları Birliği'nin yönetici üyesi konumundadır. Oyak Holding iştiraki Oyak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Fibabanka iştiraki Finberg Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Yatırım Hizmetleri A.Ş. ve Sayın İlker Sözdinler ortaklığından oluşan Birleşik Ödeme, lisanslı bir kuruluş olarak Hayhay Cüzdan'ın fintech teknolojilerini geliştirmektedir.
HAYHAY ELEKTRONİK PARA VE ÖDEME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mersis No; 0460098841100001

Vergi Dairesi / No; MECİDİYEKÖY / 4600988411

Ticaret Sicili Müdürlüğü; İSTANBUL TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ

Ticaret Sicil No / Dosya No; 284420-5

Ankara Ofis; KIZILIRMAK MAH. UFUK ÜNİVERSİTESİ CAD. NO: 13 B İÇ KAPI NO: 3 ÇANKAYA/ ANKARA

İstanbul Ofis; ESENTEPE MAH. BÜYÜKDERE CAD. MAYA AKAR CENTER (B BLOK) NO: 102 İÇ KAPI NO: 14 ŞİŞLİ / İSTANBUL

Toplam Sermaye; 13.650.000,00 TL

Yönetim Kurulu Başkanı; ÖMER FARUK TORUN

Yönetim Kurulu Başkan Vekili; YUNUS EMRE TORUN

Yönetim Kurulu Üyeleri; ÖMER FARUK TORUN, YUNUS EMRE TORUN, RIZA BERK ÇAĞLAYAN