Hayhay Kart ile Galataport İstanbul Deniz Dolmuşları'nda %50 İndirim

...

Selam Hayhaylı! Hayhay kartınla, Galataport İstanbul Deniz Dolmuşları'nda %50 indirimden yararlanabilir ve bu harika yolculuğun tadını çıkarabilirsin.Kampanya Koşulları

 • Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Hayhay kart sahiplerine %50 indirim kampanyası yalnızca Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödemenin, Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarındaki ödeme paneli üzerinden Hayhay kart ile yapılması gerekmektedir.
 • Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Hayhay kart sahiplerine %50 indirim kampanyası günde en fazla 4 defa kullanılabilir.
 • İndirim bilet bedelinde uygulanmaktadır. Bilet bedeli 50 TL’dir. Kampanya kullanımı ardından kampanya katılımcıları 25 TL’lik ödeme yapacaktır.
 • Galataport İstanbul Deniz Dolmuşlarında Hayhay kart sahiplerine %50 indirim kampanyası diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • Hayhay kart ve Galataport İstanbul kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Galataport İstanbul Deniz Dolmuşları ilk etapta Kadıköy – Galataport İstanbul ve Bebek – Galataport İstanbul arasında Arnavutköy, Ortaköy ve Beşiktaş iskelelerine de uğrayarak sefer yapacaktır. Sefer hatlarında ve saatlerinde değişiklik yapılabilir.

  İşlemleriniz 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşlar Hakkında Kanunun çerçevesinde BDDK tarafından

  faaliyet izni verilen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. aracılığıyla gerçekleşmektedir. Hayhay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş.'nin temsilcisi statüsündedir.

  Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para iletişim adresi: info@unitedpayment.com