?

Hayhay hesabınızdan banka hesabınıza ücretsiz olarak 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Hayhay Cüzdan hesabınızdaki parayı başka bir Hayhay Cüzdan hesabına alıcının hesap numarasını yazarak gönderebilirsiniz.

Hayhay Cüzdan ile gönderdiğiniz para Hayhay Cüzdan alıcısına anında ulaşır.

Hayhay hesabındaki bakiyenizi banka hesaplarınıza gönderebilirsiniz. Banka hesabına bakiye göndermek için Para Transferi menüsü altından Banka hesabına gönder adımlarını takip edebilirsiniz.

Hayhay Cüzdan hesabınıza para yatırmışsanız limitler çerçevesinde para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Banka hesabına para aktarma işlemleriniz  45dk içinde gerçekleşecektir. Belirtilen işlem süreleri zaman zaman yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı farklılık gösterebilir.

İşlem yoğunluğuna bağlı ya da banka kaynaklı gecikmeler zaman zaman yaşanabilmektedir.

Hayhay Cüzdanındaki bakiyenizi banka hesabınıza aktarmak için:

Hayhay uygulmasında "Para Transferi" menüsüne giriniz,

Banka hesabına transfer seçeneğini seçiniz, kayıtlı IBAN dışında farklı bir hesabınıza çıkış yapmak istiyorsanız "Farklı banka hesabı ile devam et" seçeneği ile ilerleyiniz,

Aktarmak istediğiniz tutarı giriniz.

Hayhay ile hesabınıza para aktarmak bu kadar kolay! Tanımladığınız tutar en kısa sürede banka hesabına aktarılacaktır.

Güncel limitlerimize uygulamamızdan ve https://hayhay.com/UcretlerVeLimitler sayfasında ulaşabilirsiniz. Ücretler & Limitler > Hesap Limitleri sayfasından hesap tipine göre değişen limitleri inceleyebilirsiniz.

Hayhay kullanıcılarına ve kendi IBAN numaralarına para transferi sayısı için 'Giden Transfer Limiti' bulunmaktadır.Ücretler & Limitler > Limitler sayfasından hesap tipine göre değişen limitleri inceleyebilirsiniz.

Hayhay cüzdan hesabınızdan diğer Hayhay cüzdan hesaplarına ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz. Hayhay Cüzdan hesabınızdan kendi banka hesabınıza 7/24 ücretsiz para gönderebilirsiniz.

Banka Hesabına Para Transferi işlemi ile anlaşmalı banka hesaplarınıza ücretsiz olarak 7/24 para transferi yapabilir ve banka hesabınızdan gönderdiğiniz tutarı Nakit olarak çekebilirsiniz.

Hayhay Cüzdan hesabınızdan gönderdiğiniz para Hayhay Cüzdan alıcısına anında ulaşır.

Hayhay hesabından anlaşmalı banka hesabınıza para transferi yapabilmek için Premium hesaba sahip olmalısınız.Para transferi yapmak istediğiniz banka hesabı vadesiz hesap olmalıdır.

Hayhay hesabınızdan kendinize ait IBAN'ınıza ücretsiz para transferi yapabilirsiniz.

Hayhay hesabından anlaşmalı bankalara 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankalarda bulunan hesaplarınıza 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarımızın güncel listesine uygulamamızın bankaya transfer sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hayhay hesabınızdan vadesiz banka hesabınıza 7/24 para transferi yapabilirsiniz. Para Transferi>Banka hesabına Transfer adımlarından, para göndermek istediğiniz anlaşmalı Bankayı seçin, IBAN numarasını ve tutarı yazın, transferiniz gerçekleşsin.Önemli bilgi: IBAN'a para transferi, Hayhay tarafından Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş üzerinden sizin adınıza gerçekleştirilir. Banka hesap hareketlerinde işlem açıklamasında sizin isim soyisim bilgilerinizi 'Gönderen: Ad Soyad' olarak görüntülersiniz.

Hayhay Cüzdan hesabınızdan banka hesabınıza 7/24 para gönderebilir ve banka hesabınızdan ücretsiz para yükleyebilirsiniz.

Mesai saatleri dışında (09:00 - 16:30) Hayhay Cüzdan hesabınızdan banka hesabına transfer işlemlerinizde 4TL işlem ücreti alınmaktadır.

Hayhay Cüzdan hesabınızdan diğer Hayhay Cüzdan hesaplarına ücretsiz para gönderebilirsiniz.

Banka/Kredi kartınızdan ise işleminizin %1.99'u oranında alınan işlem ücreti ile cüzdanınıza para yükleyebilirsiniz.

Sadece kendi adınıza kayıtlı bir kredi kartına transfer yapabilirsiniz. Hafta içi 09:00 - 16:30 arası transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.